Arama
Flitreler
Kapat

velform

Görüntüleme biçimi Tablo Liste
Sırala

Velform Arm Wrap (Kol Sarkması)

Velform Arm Wrap ( Kol sarkmalarına karşı, Sargılama Sistemi) Kollarınızı sararak şekle sokunuz .
122,99 TL KDV dahil

Velform contour wrap (Karın Bölgesi)

Karın bölgesinde oluşan yağlanmayı ve derideki bozulmalara karşı, Belinizi şekle sokmak için sargılayın!
105,00 TL KDV dahil

Velform Dila FF-606

Zorlayici hareketler yuzunden olusan yorgunluk ve agrilarin giderilmesinde kullanilabilir. Kan dolasimi bozuklugu sonucu olusan agrilarin Giderilmesinde kullanilabilir.
26,21 TL KDV dahil

Velform Masaj Aleti VM-2002

2 çeşit çıkarılabilir başlığı(parmak basıncı ve tarama fırçalama tarzı) - Titreşim hızını kendinize göre ayarlama - Sadece ileri ve geri hareket ettirmek gerekir her bölge için 3 dk’yı geçmemeli - Tek seferde 2 farklı masaj hissi uyandırır - Uzun Ömü
92,49 TL KDV dahil

Velform micro-trim kaş şekillendirici ve düzeltici

Kaş şekillendirici ile Düzeltme ve kaşların sadece taranması içindir…. El ve ayak parmakları, kulak ve yüzün diğer bölgelerindeki kısa ve seyrek kılların alımında idealdir.
35,00 TL KDV dahil

Velform New Today Salyangöz Özlü Bakım Kremi

Velform® New Today Salyangoz Özlü Akne (Sivilce) , Kırışıklık ve Leke Giderici Bakım Kremi Salyangoz, kendi kendini yenileme özelliği taşıyan Allantoin salgılar. Allantoin ise protein, vitamin ve kalsiyum zenginidir. Öyle ki, kendi kendini yenileyebilen t
55,09 TL KDV dahil

Velform New Today Special Eye Contour Salyangoz Özlü Göz Kremi

Velform New Today® Special Eye Contour Cream Salyangoz Protein Özlü Ekstra güçlendirilmiş özel , Velform New Today Göz Çevresi Kremi, alerjik olmayan yapısı sayesinde hiç bir yan etkisi olmadan tüm cilt tipleri ve tüm kişiler için güvenle kullanılabilir.
33,05 TL KDV dahil

Velform sauna massage inceltici kemer

Kas titreşim ve Sauna teknolojisi sizlere esaslı kazanımlar sağlar. Bundan yararlanmaya başlayın! Velform Sauna Massage, her yere taşıyabileceğiniz, sizin en yakın dostunuz olacaktır.
98,99 TL KDV dahil