Arama
Flitreler
Kapat

orthoflexi

Görüntüleme biçimi Tablo Liste
Sırala

Alüminyum Koltuk Değneyi (Çift)

Tamamen saf ve 1.40 mm. et kalınlığında eloxsal kaplı aluminyum profil ve borudan üretilmış, kolçağı; anatomik plastik kılıf ile donatılmış, ayarlanabilen yetişkin ve çocuk için 2 boy olarak üretilmiştir.
45,37 TL KDV dahil

Ayak Bilek Stabilizatörü

Özel rijit plastikten üretilmiş ve iç kısmı yumuşak eva türü malzeme ile desteklenmiştir. Vücuda temas eden bölge pamuklu kumaş ile kaplanmıştır.
44,74 TL KDV dahil

Ayak Bilekliği Malleol Destekli

Neopren malzemeden üretilmiştir.Ayak bileğinin Malleollarını (aşık çıkıntısı) korumak üzere tasarlanmıştır.iki adet anatomik yapıda şekillendirilmiş asimetrik destekler hareketi kısıtlamadan bölgeye kompresyon sağlar.
41,17 TL KDV dahil

Ayak Bilekliği MalleoStab

Neopren malzemeden üretilmiştir.Ayak bileğinin iç ve dış yanlarına, Malleolları (aşık çıkıntısı) destekleyecek şekilde dizayn edilmiş polietilen parçalar, eleştirilmiştir.
49,99 TL KDV dahil

Ayak Bilekliği Velcrolu

Neopren malzemeden üretilmiştir. Velcro bantları sayesinde hastaya kolay uygulanabilir.
20,35 TL KDV dahil

Elastik Yün Korse

Böbrek ve romatizma ağrılarında bel bölgesini destekleyerek sıcak tutar. Yapısından dolayı hafif destek sağlar. Beli tamamen kavrar ve hareket kabiliyetini kısıtlamaz.
14,69 TL KDV dahil

Extra Bandajlı Ayak Bilekliği

Neopren malzemeden üretilmiştir. Ayak bileğini desteklemek için bileğin çevresine extra bandajı mevcuttur.
43,22 TL KDV dahil

JEWEET HYPEREXTANSİYON KORSE CYBERG

Alimünyumdan üretilmiş ve elektro-statik boya ile kaplanmıştır. Vücuda temas eden bölgelerde 5 mm plastozat üzeri deri ile kaplama kullanılmıştır.
184,29 TL KDV dahil