Arama
Flitreler
Kapat

iz-or

Görüntüleme biçimi Tablo Liste
Sırala

Abdominal Karın Korsesi Bel Destekli

Özel dokunmuş terlemeyi önleyen dilimli kumaştan üretilmiştir. Ön tarafta birleşen bölümlerin 4 parçadan oluşması korsenin anatomik yapıya tam uyum göstermesini sağlar (kalça ve bel bölümüne farklı ayarlar yapılabilir).
81,27 TL KDV dahil

Classic Tekerlekli Sandalye 920K

Sade, şık ve hafifliğin yanı sıra kullanımı kolay, katlanır, ekonomik olması ile de tercih edilen bir modeldir. Ürün TSE,CE Belgelidir ve belgeler beraberinde gönderilir.
388,99 TL KDV dahil

Dörtgen Yürüteç Rolatör

İç mekanda daha fazla hareket özgürlüğü sağlamak için iyi bir yardımcıdır.
165,26 TL KDV dahil

Handy Tekerlekli Sandalye

Kas gücü zayıf yada tek kolunu kullanamayan hastaların, diğer kolla hareket ve yön verebildiği, katlanır universal bir modeldir. Kromaj kaplıdır. Ürün TSE,CE Belgelidir ve belgeler beraberinde gönderilir.
917,00 TL KDV dahil

Home Tekerlekli Sandalye

Ev, hastane gibi kapalı mekanlarda, refakatçı tarafından kullanılabilen lazımlık tertibatlı bir modeldir. Katlandığında çok az yer kaplar.
363,00 TL KDV dahil

Junior Tekerlekli Sandalye

City Line ın çocuklar için üretilmiş modelidir. Şık desenli çocuklara yönelik döşeme seçenekleri onu daha sevimli hale getirmektedir.Kromaj kaplıdır. 6-14 yaş çocuk.Ürün TSE,CE Belgelidir ve belgeler beraberinde gönderilir.
471,99 TL KDV dahil

Özel Süngerli Ekstra Minder

Gün boyu tekerlekli sandalyeye bağlı olan hastalar için daha konforlu bir oturuş olanağı sağlayan özel bir minderdir.
55,49 TL KDV dahil

Postural Enkstansiyon Korsesi

Tamamı elastik pamuklu kumaştan üretilmiştir.Vücuda tam temas sağladığından, dışarıdan farkedilmez. Yumuşak ve elastik olmasından dolayı taşıması rahattır.Paravertebral elastik balenlerle desteklenmiştir.
62,50 TL KDV dahil