Arama
Flitreler
Kapat

clemantine

Görüntüleme biçimi Tablo Liste
Sırala

Avokado & Aloe Vera (100gr)

Antalya’dan toplanmış Avokado ve Kanarya Adaları’ndan gelen taze Aloe Vera cilt için mükemmel bir kombinasyondur ve cildin pürüzsüz olmasını sağlayıp derinlemesine nemlendirirken içerdiği zengin vitaminler ve tahrişi engelleyen içeriğiyle cildi rahatlatır
6,77 TL KDV dahil

Ayçiçek (75 gr)

Ayçiçek farklıdır. Hem baharatlı ham tatlı. Bayanlar ve beyler için mükemmel bir sabun.
5,50 TL KDV dahil

Aynı Safa (100 gr)

Aynı Safa Avrupa da cilt çatlakları, enfeksiyonlar, çürükler ve egzema için kullanılır. Aynı Safanın bu özelliği sabunun hassas ciltler ve çocuk cildi için ideal olmasını sağlar.
6,77 TL KDV dahil

Bal & Kaymak (100 gr)

Altınsarısı gerçek bal ile proteinlerce zengin taze kaymağın muhteşem buluşması. Kuru, cansız ve yorgun ciltleri nemlendirir, besler ve yeniler.
6,77 TL KDV dahil

Caffé Latte (100 gr)

Süt ve kahvenin zengin kokularını taşıyan bu harika Caffé Latte sabun kalıbı cildinizi sevindirecektir.
6,77 TL KDV dahil

Clemantine Lif (80 gr)

Clemantine’nin taze ve canlandırıcı kokusu ve lifin uyarıcı masajı sizi her sabah uyandırır ve duygularınızı harekete geçirir.
5,50 TL KDV dahil

Çakıl Taşı (75 gr)

Mutfakta elinizden çıkmayan kokulardan mı şikayetçisiniz Sade kahve ve meyveli kahve elinizdeki mutfak kokularını yok eder.
4,25 TL KDV dahil

Çam Katranı (100 gr)

Dünyanın en eski sabunlarından biri. Çam Katranı sivilceli ciltlerde, sedef hastalığında, kepek sorununda, egzemada ve diğer deri rahatlıklarında kullanılabilecek güvenli bir üründür.
6,77 TL KDV dahil